Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Get Adobe Flash player

Szukaj

    Mieszkam i pracuję we Włocławku. Poniżej przedstawię kilka dziedzin, związanych z moimi zainteresowaniami i pracą zawodową, w których mam rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na kolejnych podstronach będę umieszczał swoje programy, opisy wykonanych urządzeń oraz inne materiały. Wszystkich zainteresowanych poruszanymi tutaj tematami lub świadczeniem usług proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub wpis na forum.

    Komputerami interesuję się już od kilkunastu lat. Zaczynałem od 8-bitowego Atari XE, na bieżąco poznawałem kolejne systemy począwszy od DOS-a, Windows 3.11, i kolejne systemy Microsoftu. Świadczę usługi w zakresie reinstalacji systemów, rozbudowy i naprawy komputerów, odzyskiwania danych i innych czynności związanych z komputerami.

    Nawigacje GPS, czyli małe komputery z ekranem dotykowym, stały się ostatnio bardzo popularne, między innymi dlatego, że są coraz tańsze. Większość użytkowników wykorzystuje te urządzenia tyko do nawigacji, a mogą one także przydać się w wielu innych sytuacjach, wystarczy je tyko odblokować i zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Świadczę usługi związane z odblokowywaniem takich urządzeń pracujących pod systemem Windows CE oraz z przystosowaniem ich do innych "zadań specjalnych". Tutaj krótki opis dla początkujących.

    Pisaniem programów zajmuję się już od kilkunastu lat, zaczynałem od QBasic-a, zintegrowanego z DOS-em, potem programowałem w Pascalu a obecnie w Delphi i Lazarusie. Tworzę też strony www. Jestem w stanie napisać specjalistyczne programy pod Winows i Windows CE (nawigacje) oraz tworzyć strony www. Mogę też pomóc początkującym w nauce wyżej wymienionych języków programowania oraz tworzenia stron internetowych.

    Mikrokontrolery, czyli komputery jedno układowe. Tymi urządzeniami zajmuję się od niedawna, można za ich pomocą wykonać wiele bardzo przydatnych i specjalistycznych urządzeń. Wszystko sprowadza się do dobrania odpowiednich przetworników, układów wejścia/wyjścia i napisanie odpowiedniego programu.


Czesław Grochowina
grochowinac@poczta.onet.pl

Copyright © 2012. All Rights Reserved.